ACS880-01-04A0-3 Преобразователь частоты ACS880 1.5кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (1)
| Бренд | ABB |
| Серия | ACS880 |
| SKU | ACS880-01-04A0-3 |
| Основная Мощность | 1.5 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 4 A |
| Максимальная выходная частота | 500 Гц |
| Вес изделия | 6 кг |
| Степень защиты по IP | IP21 |
| ЕМС фильтр | + |
| Высота | 405 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Глубина | 226 мм |
| Тормозной модуль | + |
| Встроенный ПЛК | Нет |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
Документация. Преобразователь частоты ACS880 1.5кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-04A0-3 )
Отзывы о товаре
1Ігор, інженер АСУТП
Взяли цей частотник ABB ACS880 на 1.5кВт для керування насосом на очисній станції. Щоб ви розуміли, це не якась там китайська іграшка, а серйозний апарат. Підключили його легко, налаштування векторного керування пройшло без проблем, адже в документації все чітко розписано. Дуже зручно, що є вбудований гальмівний модуль, не треба нічого додатково докупати. Фільтр ЕМС теж порадував, бо у нас мережа не завжди ідеальна. Завдяки ПІД регулятору тиск тримається як в аптеці. З комунікаціями теж все ок, підтягнули до нашої SCADA через Modbus TCP, все працює стабільно. ABB є ABB, якість відчувається одразу. За півроку роботи жодних нарікань, все чітко виконує свої функції. Габарити теж підійшли під нашу шафу, став як рідний
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ ACS880-01-04A0-3 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 7.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |