ACS880-01-02A4-3 Преобразователь частоты ACS880 0.7кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (1)
| Бренд | ABB |
| Серия | ACS880 |
| SKU | ACS880-01-02A4-3 |
| Основная Мощность | 0.7 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 2,4 A |
| Максимальная выходная частота | 500 Гц |
| Вес изделия | 6 кг |
| Степень защиты по IP | IP21 |
| ЕМС фильтр | + |
| Высота | 405 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Глубина | 226 мм |
| Тормозной модуль | + |
| Встроенный ПЛК | Нет |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
Документация. Преобразователь частоты ACS880 0.7кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-02A4-3 )
Отзывы о товаре
1Олексій В.
Поставили ABB ACS880-01-02A4-3 на невеликий конвеєр у цеху. Треба було забезпечити дуже точну підтримку швидкості, щоб не було ривків при завантаженні. 0.7кВт потужності вистачає з головою для нашого двигуна, а трифазне підключення 380В — стандарт для нас. Сам частотник зроблений солідно, одразу видно, що це промислова серія. Сподобалось, що векторне керування працює бездоганно, чутливість класна. Наявність вбудованого гальмівного модуля – це взагалі зручно, не треба було морочитися з зовнішніми резисторами. Для інтеграції у систему АСУТП використовували Modbus TCP, все підключилось без проблем. Також PID-регулятор дає можливість тонко налаштувати процес. З іншими виробниками іноді були нюанси, а тут все інтуїтивно зрозуміло, хоч і функціонал дуже широкий. Задоволений вибором, хоч ціна і не найнижча, але якість повністю її виправдовує. АВВ є АВВ.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ ACS880-01-02A4-3 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Питание на входе, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Ток номинальный, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |