ACS880-01-01A9-5 Преобразователь частоты ACS880 0.7кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | ABB |
| Серия | ACS880 |
| SKU | ACS880-01-01A9-5 |
| Основная Мощность | 0.7 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 1,9 A |
| Максимальная выходная частота | 500 Гц |
| Вес изделия | 6 кг |
| Степень защиты по IP | IP21 |
| ЕМС фильтр | + |
| Высота | 405 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Глубина | 226 мм |
| Тормозной модуль | + |
| Встроенный ПЛК | Нет |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
Документация. Преобразователь частоты ACS880 0.7кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-01A9-5 )
Отзывы о товаре
2Ольга, менеджер відділу закупівель
Замовляли на chastotnik.ua кілька таких перетворювачів АББ серії ACS880 для нашої ділянки. Потрібні були надійні, знайомі позиції, бо АББ вже давно себе зарекомендував. Менеджер швидко проконсультував, підібрав саме те, що треба. Документи теж всі були ок, доставка новою поштою прийшла без затримок. Наші хлопці вже поставили, кажуть, що працює норм. В принципі, з магазином працювати зручно)
Ігор, інженер АСУТП
Брав цей частотник ABB ACS880 на 0.7кВт для модернізації лінії на нашому виробництві. Що одразу кинулося в око, так це якість збірки, відчувається, що це преміум-сегмент. Для нас було важливо мати точне керування, тому векторний режим без датчика позиції тут дуже доречний, а згодом можна й опціональний модуль зворотного зв'язку додати. Вбудований гальмівний модуль — це великий плюс, не треба окремо нічого докуповувати для гальмування. По комунікаціях теж все супер, маємо вже встановлені модулі під Modbus RTU та Ethernet/IP, що дозволяє легко інтегрувати його в нашу АСУТП. ПІД-регулятор теж працює відмінно, стабілізуючи процес. З таким EMC-фільтром, який тут є, можна не переживати за вплив на мережу. Загалом, ABB тримає марку, обладнання надійне та функціональне, як завжди.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ ACS880-01-01A9-5 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Питание на входе, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Ток номинальный, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |