ACS150-03E-08A8-4 Преобразователь частоты ACS150 4.0кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | ABB |
| Серия | ACS150 |
| SKU | ACS150-03E-08A8-4 |
| Основная Мощность | 4.0 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 8.8 A |
| Максимальная выходная частота | 500 Гц |
| Вес изделия | 1.3 кг |
| Степень защиты по IP | IP20 |
| ЕМС фильтр | + |
| Высота | 239 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глубина | 142 мм |
| Тормозной модуль | + |
| Встроенный ПЛК | - |
| Встроенный регулятор | Нет |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | - |
Документация. Преобразователь частоты ACS150 4.0кВт 3-ф/380 ( ACS150-03E-08A8-4 )
Отзывы о товаре
2Ігор В.
для нашої невеликої насосної станції шукав щось надійне і щоб потім голова не боліла. менеджер порадив цей ABB ACS150. чесно кажучи, спочатку думав що дорого, але вирішив не економити. і не пошкодував. працює вже кілька місяців, насос качає воду без перебоїв. налаштував сам по інструкції, там все досить просто. головне, що забув про проблеми з тиском, а це для мене головне. апарат видно що якісний, свою ціну виправдовує
Олександр М.
Поставив цей частотник ABB ACS150 на конвеєр. Вперше працював з цією серією, але все інтуїтивно зрозуміло. Клеми нормальні, зручно підключати. Розміри компактні, в шафу вліз без проблем. Інструкція, до речі, теж досить зрозуміла, хоча я більшість речей і так знаю. Запустився з першого разу. Движок працює плавно, без ривків. Надійний апарат, видно що не Китай дешевий )
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ ACS150-03E-08A8-4 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |