ACQ80-01-045KW-4 Преобразователь частоты ACQ80 45.0кВт 3x380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | ABB |
| Серия | ACQ80 |
| SKU | ACQ80-01-045KW-4 |
| Основная Мощность | 45.0 кВт |
| В режиме Второй Мощности | 45.0 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 89.0 A |
| Номинальный ток по второй мощности | 83.0 A |
| Максимальная выходная частота | 500 Гц |
| Вес изделия | 19.0 кг |
| Степень защиты по IP | IP21 |
| ЕМС фильтр | + |
| Высота | 636 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Глубина | 257 мм |
| Тормозной модуль | Есть |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
Документация. Преобразователь частоты ACQ80 45.0кВт 3x380 ( ACQ80-01-045KW-4 )
Отзывы о товаре
2Андрій Семенов
Для нашого виробництва потрібен був надійний частотник на 45 кВт. Звернулися в chastotnik.ua, менеджер швидко проконсультував і порекомендував ABB ACQ80. Замовлення оформили оперативно, всі необхідні документи надали. Доставили Новою Поштою по Україні в зазначений термін. Сам перетворювач якісний, зроблений добротно, одразу видно, що це не китайський бюджетник. Звісно, ціна відповідна, але для промислового застосування надійності АББ можна довіряти. Важить 19 кг, габарити компактні для такої потужності. Загалом, задоволені і сервісом магазину, і самим обладнанням.
Олег К.
треба було модернізувати привід на одному з конвеєрів, взяли ABB ACQ80 на 45 кВт, 3х380В. якість відчувається одразу. потужності вистачає з запасом, 89 А вхідний струм, 130 А на виході при 60с. сподобалось, що тут вже є вбудований гальмівний модуль, не треба окремо докуповувати, та й фільтр ЕМС на борту — це плюс. з налаштуванням розібрались швидко, векторне керування без PG працює чітко. є Модбас РТУ, інтеграція в систему АСУТП пройшла без проблем. 2 аналогових входи (0-10В) і 2 аналогових виходи (0-20мА) теж дуже зручно для відстеження та контролю. знаю, АББ не з дешевих, але це інвестиція на роки )
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ ACQ80-01-045KW-4 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |