FR-A820-01540 Частотний перетворювач FR-A820 37.0кВт 3-ф/220
sku: FR-A820-01540
Клікніть для збільшення
Mitsubishi Electric
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: Mitsubishi Electric
Серія: FR-A820
Живлення на вході: 3x220 В
Номінальний Струм: 154 A
Ступінь захисту по IP: IP
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Ні
  • Відгуки (0)
Серія FR-A820
SKU FR-A820-01540
Основна потужність Частотні перетворювачі 37 кВт
Живлення на вході 3x220 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 154 A
Ступінь захисту по IP IPIP
ЕМС фільтр Є
Висота 325 мм
Ширина 550 мм
Глибина 195 мм