131L9883 Частотний перетворювач FC-101 37.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | FC-101 |
| SKU | 131L9883 |
| SKU2 | FC-101P37KT4E20H3XXXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX |
| Основна потужність | 37.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 73 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач FC-101 37.0кВт 3-ф/380 ( 131L9883 )
Відгуки про товар
1Олексій, інженер-налагоджувальник
Для модернізації нашого насосного агрегату шукали надійний частотник, зупинились на Danfoss FC-101 37.0кВт. Що скажу, апарат серйозний. Подача 3х380В, 73 ампера – все відповідає заявленим характеристикам. Векторне керування без енкодера дає гарну динаміку, навіть на низьких обертах. Приємно, що є вбудований ЕМС фільтр, це вже мінімум клопоту з зовнішніми компонентами. Через RS485/Modbus RTU легко "посадили" його на наш контролер. Взагалі, Danfoss тримає рівень, до якості питань нема. ПЧ відпрацьовує всі свої функції, працює стабільно. Чудовий вибір для промислового обладнання.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 131L9883 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |