VFD370CP43B-21 Частотний перетворювач VFD-CP2000 37.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Delta Electronics |
| Серія | VFD-CP2000 |
| SKU | VFD370CP43B-21 |
| Основна потужність | 37.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 73 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | KPC-CC01 |
Документація. Частотний перетворювач VFD-CP2000 37.0кВт 3-ф/380 ( VFD370CP43B-21 )
Відгуки про товар
2Ігор П.
брав для свого маленького змішувача на виробництво фарб. це мій перший частотник, трохи переживав за налаштування. але з допомогою інструкції і підказок в інтернеті, сам все зробив. працює вже майже два місяці без зауважень. двигун тепер запускається плавно, без ривків. економія електрики відчутна, що важливо для малого бізнесу. задоволений, в принципі)
Олег К.
Ставив цей частотник на конвеєр. Клеми дуже зручно розташовані, інструкція хоч і на українській, але по суті все зрозуміло. Сам по собі він компактний, в шафі місця багато не забрав. Пуско-налагодження пройшло норм. Задоволений, працює стабільно.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ VFD370CP43B-21 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |