ESV222N02YXB Частотний перетворювач ESV vector 2.2кВт 1-ф/220
sku: ESV222N02YXB
Є в наявності
24 434 грн
Бренд: Lenze
Серія: ESV vector
Живлення на вході: 1x220 В
Номінальний Струм: 9.6 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Lenze |
| Серія | ESV vector |
| SKU | ESV222N02YXB |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 9.6 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач ESV vector 2.2кВт 1-ф/220 ( ESV222N02YXB )
Відгуки про товар
1
�
Олексій В.
Взяли цей частотник Lenze ESV vector на заміну старому. Треба було 2.2 кВт, вхід однофазний 220В, вихід вже на три фази для двигуна. Сподобалось, що має і скалярний, і векторний режими – для різних двигунів це зручно, можна підігнати роботу як треба. Плюс, ПІД-регулятор є, для стабілізації процесу саме те. Вбудований ЕМС-фільтр теж добре, не треба окремо ставити. Lenze завжди давали стабільну роботу, цей не підвів.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ESV222N02YXB ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач ESV vector 2.2кВт 1-ф/220 ( ESV222N02YXB )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ESV222N02YXB, серії ESV vector від виробника Lenze
.
Купити ESV222N02YXB
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ESV222N02YXB тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ESV222N02YXB