132F0007 Частотний перетворювач Micro Drive FC51 2.2кВт 1-ф/220
sku: 132F0007
Є в наявності
17 062 грн
Бренд: Danfoss
Серія: Micro Drive FC51
Живлення на вході: 1x220 В
Номінальний Струм: 9.6 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | Micro Drive FC51 |
| SKU | 132F0007 |
| SKU2 | FC-051P2K2S2E20H3BXCXXXSXXX |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 9.6 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 239 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИ |
| Скалярний режим керування | Є |
Документація. Частотний перетворювач Micro Drive FC51 2.2кВт 1-ф/220 ( 132F0007 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 132F0007 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 | AC01 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач Micro Drive FC51 2.2кВт 1-ф/220 ( 132F0007 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 132F0007, серії Micro Drive FC51 від виробника Danfoss
.
Купити 132F0007
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
132F0007 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
132F0007