AC01-S2-2R2G-B Частотний перетворювач AC01 2.2 кВт 1x220
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (3)
| Бренд | Veichi |
| Серія | AC01 |
| SKU | AC01-S2-2R2G-B |
| Основна потужність | Частотні перетворювачі 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 / 1x220 В |
| Mmax (1 min) | 120 % |
| Номінальний Струм | 10 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | Виносний Пульт |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 16 |
Документація Veichi AC01
Для AC01-S2-2R2G-B, серія AC01
Українська / English / Російська
Сертифікати відповідності
Практичні інструкції
Матеріали Chastotnik.ua для підключення та налаштування. Це не офіційна документація виробника.
Відгуки про товар
3Ігор П.
Veichi AC01 2.2кВт на мішалку. PID регулятор норм, Modbus працює.
Олександр К.
Для невеликого конвеєра на виробництві шукав щось надійне і не дуже дороге. Взяв цей Veichi AC01 на 2.2 кВт, менеджер порадив. Встановив сам, налаштування елементарне. Все працює як годинник, швидкість плавно регулюється. Дуже задоволений, як для мого бізнесу, це ідеальний варіант по ціні і функціоналу. Економія на електриці одразу помітна.
Віталій М.
Монтував частотник Veichi AC01 для витяжки в цеху. Підключення прям інтуїтивне, клемники зручні. Невеликий, став в шафу без проблем. Інструкція по Veichi норм, розібрався швидко. движок працює рівненько.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ AC01-S2-2R2G-B ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |