E82EV753K4B201 Частотний перетворювач 8200 Vector 75.0кВт 3-ф/380
sku: E82EV753K4B201
Є в наявності
363 381 грн
Бренд: Lenze
Серія: 8200 Vector
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 150 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Lenze |
| Серія | 8200 Vector |
| SKU | E82EV753K4B201 |
| Основна потужність | 75.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 160-200 % |
| Номінальний Струм | 150 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач 8200 Vector 75.0кВт 3-ф/380 ( E82EV753K4B201 )
Відгуки про товар
1
�
Олексій В.
Взяли цей частотник Lenze 8200 Vector на 75кВт для головного приводу нашої лінії. До цього стояли інші, але почали глючити. Цей запустився без проблем, налаштування векторного керування доволі зрозумілі, навіть з нашим старим двигуном працює м'яко. Головне, що з PID регулятором можна тримати стабільну швидкість, що для нашого процесу дуже важливо. З EMC фільтром ніяких наводок на інше обладнання. Lenze завжди стабільно працюють, це вже не перший їхній інвертор у нас.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ E82EV753K4B201 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач 8200 Vector 75.0кВт 3-ф/380 ( E82EV753K4B201 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для E82EV753K4B201, серії 8200 Vector від виробника Lenze
.
Купити E82EV753K4B201
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
E82EV753K4B201 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
E82EV753K4B201