SJ700D-750HFEF3 Частотний перетворювач SJ700 75.0кВт 3-ф/380
Є в наявності
sku: SJ700D-750HFEF3
Серія: SJ700
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 160 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Ні
  • Документація
  • Відгуки (1)
Серія SJ700
SKU SJ700D-750HFEF3
Основна потужність Частотні перетворювачі 75 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 160 A
Максимальна вихідна частота 400 Гц
ЕМС фільтр Немає
Висота 700 мм
Ширина 390 мм
Глибина 270 мм