ACS880-01-026A-5 Частотний перетворювач ACS880 15.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS880 |
| SKU | ACS880-01-026A-5 |
| Основна потужність | 15.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 26 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 10 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Глибина | 261 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS880 15.0кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-026A-5 )
Відгуки про товар
2Ольга В.
Для нашого проекту потрібні були надійні частотники, обрали ABB ACS880 15 кВт. З chastotnik.ua працюємо давно, як завжди все оперативно. Виставили рахунок швидко, доставка Новою Поштою теж не підвела, все приїхало вчасно. Документи теж без затримок. Бренд АВВ відомий своєю якістю, тож взяли, щоб не переживати за подальшу експлуатацію. Головне, що ми отримали все в строк і без зайвого головняка)
Сергій К.
Беремо АВВ частотники не вперше, і серія ACS880, особливо ця модель 15кВт, зарекомендувала себе дуже добре. Для наших насосних станцій, де потрібна точна підтримка тиску, ПІД-регулятор працює відмінно. Важливо, що є вбудований гальмівний модуль, не треба додатково нічого чіпляти. По комунікаціях – повний фарш, у нас через Modbus TCP все зав'язано на верхній рівень, і інтеграція пройшла без проблем. Надійність АББ, як завжди, на висоті, навіть при постійних навантаженнях на 33А при перевантаженнях. Це дійсно преміум сегмент, і він себе виправдовує.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS880-01-026A-5 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |