ACS880-01-026A-5 Частотний перетворювач ACS880 15.0кВт 3-ф/380
Є в наявності
sku: ACS880-01-026A-5
Клікніть для збільшення
ABB
Є в наявності
Бренд: ABB
Серія: ACS880
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 26 A
Ступінь захисту по IP: 21
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Так
  • Документація
  • Відгуки (2)
Серія ACS880
SKU ACS880-01-026A-5
Основна потужність Частотні перетворювачі 15 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 26 A
Максимальна вихідна частота 500 Гц
Вага 10 кг
Ступінь захисту по IP IP21
ЕМС фільтр Є
Висота 500 мм
Ширина 173 мм
Глибина 261 мм
Тормозний модуль Є
Вбудований ПЛК Немає
Вбудований ПІД ПИД
Скалярний режим керування Є
Векторний режим керування без енкодера Є
Документація. Частотний перетворювач ACS880 15.0кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-026A-5 )
Відгуки про товар
2
Ольга В.
Сергій К.
Беремо АВВ частотники не вперше, і серія ACS880, особливо ця модель 15кВт, зарекомендувала себе дуже добре. Для наших насосних станцій, де потрібна точна підтримка тиску, ПІД-регулятор працює відмінно. Важливо, що є вбудований гальмівний модуль, не треба додатково нічого чіпляти. По комунікаціях – повний фарш, у нас через Modbus TCP все зав'язано на верхній рівень, і інтеграція пройшла без проблем. Надійність АББ, як завжди, на висоті, навіть при постійних навантаженнях на 33А при перевантаженнях. Це дійсно преміум сегмент, і він себе виправдовує.