132L6137 Частотний перетворювач ic2 15.0кВт 3-ф/380
sku: 132L6137
Є в наявності
48 884 грн
Бренд: Danfoss
Серія: ic2
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 31 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | ic2 |
| SKU | 132L6137 |
| Основна потужність | 15.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 31 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 6.5 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
Документація. Частотний перетворювач ic2 15.0кВт 3-ф/380 ( 132L6137 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 132L6137 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач ic2 15.0кВт 3-ф/380 ( 132L6137 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 132L6137, серії ic2 від виробника Danfoss
.
Купити 132L6137
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
132L6137 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
132L6137