AC10-T3-015G-B Перетворювач частоти AC10 | 15 кВт 3ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Про товар
- Документація
- Відгуки (3)
| Бренд | Veichi |
| Серія | AC10 |
| SKU | AC10-T3-015G-B |
| Основна потужність | 15.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 32 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 342.5 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 183 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Немає |
Документація. Перетворювач частоти AC10 | 15 кВт 3ф/380 ( AC10-T3-015G-B )
-
AC10_manual_v1_7_en.pdf (4.48 MB)
-
AC10_short_manual_v1_ru.pdf (2.87 MB)
-
AC10_full_manual_ru.pdf (17.12 MB)
Сертифікати
Відгуки про товар
3Олександр С.
Купив для змішувача на виробництві. Працює тихо, чітко. Ціна/якість супер) дуже задоволений.
Михайло К.
Ставив цей інвертор на насосну станцію, 15кВт движок. Монтаж норм, клеми зручні, інструкція зрозуміла. Корпус компактний, в шафу вписався. Запустився без танців з бубном, все працює. Єдине, хотілося б трохи більше місця для кабелів вхідних, але то таке. За свою ціну – гарний частотник.
Ігор П.
Взяли цей частотник INVT GD20 15кВт для керування конвеєром на виробничій лінії. Пристрій сподобався. Інтеграція з нашою системою автоматизації пройшла без проблем, всі необхідні параметри швидко налаштували. Нам була важлива стабільна робота двигуна, і він її дає. Вбудований ЕМС-фільтр також великий плюс, не потрібно було думати про додаткові компоненти. За свої гроші, це дуже гідний варіант. Порівнювали з дорожчими аналогами, але для нашого завдання GD20 вистачило з головою. Працює вже кілька місяців, нарікань немає.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ AC10-T3-015G-B ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |