ACS55-01E-09A8-2 Частотний перетворювач ACS55 2.2кВт 1-ф/220
sku: ACS55-01E-09A8-2
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: ABB
Серія: ACS55
Живлення на вході: 1x220 В
Номінальний Струм: 9.8 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS55 |
| SKU | ACS55-01E-09A8-2 |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 9.8 A |
| Максимальна вихідна частота | 130 Гц |
| Вага | 1.1 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 226 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 159 мм |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | Немає |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
Документація. Частотний перетворювач ACS55 2.2кВт 1-ф/220 ( ACS55-01E-09A8-2 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS55-01E-09A8-2 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач ACS55 2.2кВт 1-ф/220 ( ACS55-01E-09A8-2 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ACS55-01E-09A8-2, серії ACS55 від виробника ABB
.
Купити ACS5501E09A82
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ACS55-01E-09A8-2 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ACS55-01E-09A8-2