6SL3210-5BE31-5UV0 Частотний перетворювач Sinamics V20 15.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Siemens |
| Серія | Sinamics V20 |
| SKU | 6SL3210-5BE31-5UV0 |
| Основна потужність | 15.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 31 A |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач Sinamics V20 15.0кВт 3-ф/380 ( 6SL3210-5BE31-5UV0 )
Відгуки про товар
2Олег Степанович
Купив цей частотник Siemens Sinamics V20 15 кВт для свого деревообробного верстата. Довго вагався, але консультанти допомогли з вибором. У мене 380В, 3 фази, тож підійшов. Головне, що верстат став працювати без таких сильних пускових струмів, що раніше аж світло моргало. Моторчик тепер розганяється плавно, працює тихше. Я не сильний в цих технічних деталях, але бачу, що обладнання тепер "дихає" легше. Хороша річ, Siemens молодці)
Андрій К.
Замінили старий частотник на Siemens Sinamics V20 15 кВт на нашому компресорі. Що сказати, Siemens є Siemens, навіть в бюджетній серії V20. Підключення 380В, 3 фази, все як треба. Налаштував векторне керування, компресор тепер запускається дуже плавно, без ривків, і мережу не напружує. ПІД-регулятор теж виявився доречним для підтримки стабільного тиску. Працює стабільно, без проблем. За таку ціну для 15кВт рішення цілком адекватне.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SL3210-5BE31-5UV0 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |