6SL3210-5BE31-5CV0 Частотний перетворювач Sinamics V20 15.0кВт 3-ф/380
sku: 6SL3210-5BE31-5CV0
Клікніть для збільшення
Siemens
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: Siemens
Серія: Sinamics V20
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 31 A
Ступінь захисту по IP: IP
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Ні
  • Відгуки (0)
Серія Sinamics V20
SKU 6SL3210-5BE31-5CV0
Основна потужність Частотні перетворювачі 15 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 31 A
Ступінь захисту по IP IPIP
ЕМС фільтр Є
Висота 206.5 мм
Ширина 240 мм
Глибина 172.5 мм