6SL3210-1KE23-2UB1 Частотний перетворювач Sinamics G120 15.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (3)
| Бренд | Siemens |
| Серія | Sinamics G120 |
| SKU | 6SL3210-1KE23-2UB1 |
| Основна потужність | 15.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 31 A |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач Sinamics G120 15.0кВт 3-ф/380 ( 6SL3210-1KE23-2UB1 )
-
G120_CU240BE-2_List_Manual_LH11_0415_rus.pdf (7.21 MB)
-
sinamics _broshura.pdf (3.99 MB)
-
Руководство+эксплуатации+SINAMICS+G120.pdf (9.27 MB)
-
G120PDatasheet.pdf (325.41 KB)
-
Control_Units_CU240B-2_and_CU240E-2_ru-RU.pdf (12.90 MB)
-
Sinamics_G120P.pdf (879.73 KB)
-
d11-1-n-2010-en G120_G120P_G110D.pdf (3.20 MB)
-
G120_CU230P-2_List_Manual_LH9_0415_rus.pdf (6.67 MB)
-
G120_CU240S_SW20_Parameter_List_04-06_ru.pdf (2.64 MB)
-
Control_Units_CU250S_2_Vector_ru_6_13.pdf (14.70 MB)
-
e80001-y910-p210-x-RUS.pdf (3.31 MB)
-
Sinamics_G120_buklet_rus.pdf (895.68 KB)
-
G120P... Техническое описание.pdf (239.57 KB)
-
Sinamics_G120_manual_rus.pdf (13.14 MB)
-
Control Units CU230P-2_07_2010_ru.pdf (10.81 MB)
Відгуки про товар
3Ігор Савченко
Купили цей частотник Siemens для невеликого токарного верстата. До цього був старий радянський пускач, дуже галасливий. Різниця колосальна. Верстат почав працювати плавно, набагато тихіше. Налаштувати було нескладно, навіть я розібрався, хоча не інженер. Звісно, Siemens не дешевий, але надійність для мене важлива, щоб не було простоїв. Сподіваюсь, прослужить довго.
Олег Д.
ставили цей частотник на конвеєр в цеху. з монтажем взагалі без проблем. розміри норм, в нашу шафу вліз як рідний. клеми зручні, все підписано чітко, не треба шукати схеми пів дня. інструкція теж зрозуміла, хоча там і так все інтуїтивно. підключив швидко, запустився одразу. ніяких танців з бубном. що подобається в сіменсах, так це їхня надійність. поставив і забув. движок на 3.2кВт крутить рівно, без ривків. дуже якісна збірка, пластик не люфтить, все добротно. рекомендую для таких задач
Володимир П.
У нас на екструдерній лінії стояв старий частотник, який вже почав глючити. Вирішили міняти на щось серйозне, щоб раз і надовго. Взяли цей Siemens G120C 3.2кВт. Що скажу – машинка супер. Інтеграція в TIA Portal пройшла без проблем, всі параметри підняли через Profinet за пару годин. PID-регулятор налаштували під температуру на екструдері, тепер стабільність процесу набагато краща. До цього були коливання, доводилось вручну підправляти. З цим частотником забули про ті проблеми. Зв'язок з нашим ПЛК S7-1500 просто ідеальний. Документація чітка, все розписано зрозуміло. Вважаю, що для відповідальних виробничих ліній, де потрібна максимальна надійність і точний контроль, Siemens – це те, що треба. Так, ціна вища, ніж у китайських аналогів, але вона себе виправдовує стабільністю роботи та мінімумом простоїв. Це ж Siemens.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SL3210-1KE23-2UB1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |