6SE6430-2UD31-5CA0 Частотний перетворювач MicroMaster 430 15.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Siemens |
| Серія | MicroMaster 430 |
| SKU | 6SE6430-2UD31-5CA0 |
| Основна потужність | 15.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 32 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MicroMaster 430 15.0кВт 3-ф/380 ( 6SE6430-2UD31-5CA0 )
Відгуки про товар
2Ігор В.
Купували цей ПЧ на 15кВт для вентиляції у великому цеху. Siemens, серія MicroMaster 430. З надійністю все ок. Майстри підключили до 380 вольт, працює як годинник. З ним вентилятори стартують без ударів, дуже важливо було щоб не було різких стрибків. Ну і загалом движки тепер менше гріються. Вже місяць стоїть, працює собі спокійно. Гарний частотник)
Олег Степанович
Взяли цей частотник Siemens MicroMaster 430 на 15 кВт для нашої насосної станції. Що сказати, Siemens є Siemens, тут без сюрпризів. Трифазний, підключили до 380В без проблем. Дуже цінним виявився вбудований ПІД-регулятор — стабільно тримає тиск в системі, не потрібно нічого вигадувати. Завдяки векторному керуванню насос працює плавно, без ривків, і навантаження на механіку значно менше. Фільтр ЕМС теж не зайвий, мережа у нас не ідеальна. Обладнання працює вже кілька місяців, жодних нарікань на роботу нема. Надійне рішення для промисловості.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SE6430-2UD31-5CA0 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |