6SE6430-2AD31-5CA0 Частотний перетворювач MicroMaster 430 15.0кВт 3-ф/380
sku: 6SE6430-2AD31-5CA0
Є в наявності
125 806 грн
Бренд: Siemens
Серія: MicroMaster 430
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 32 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Siemens |
| Серія | MicroMaster 430 |
| SKU | 6SE6430-2AD31-5CA0 |
| Основна потужність | 15.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 32 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MicroMaster 430 15.0кВт 3-ф/380 ( 6SE6430-2AD31-5CA0 )
Відгуки про товар
1
�
Микола, інженер АСУТП
Взяли цей частотник Siemens MicroMaster 430 на 15кВт для модернізації приводу конвеєра. Відразу скажу, що Siemens тримає марку. Сподобалось, що тут є і скалярне, і бездатчикове векторне керування, це дає гнучкість в налаштуваннях. ПІД-регулятор працює стабільно, добре тримає задані параметри. Важливо, що ЕМС-фільтр вбудований, це трохи спростило нам монтаж у шафі. Запустили швидко, проблем ніяких не виникло. Працює з трифазною мережею 380В, як і заявлено. Для промислових задач — саме те.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SE6430-2AD31-5CA0 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач MicroMaster 430 15.0кВт 3-ф/380 ( 6SE6430-2AD31-5CA0 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 6SE6430-2AD31-5CA0, серії MicroMaster 430 від виробника Siemens
.
Купити 6SE64302AD315CA0
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
6SE6430-2AD31-5CA0 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
6SE6430-2AD31-5CA0