6SE6420-2UC22-2BA1 Частотний перетворювач MicroMaster 420 2.2кВт 1-ф/220
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Siemens |
| Серія | MicroMaster 420 |
| SKU | 6SE6420-2UC22-2BA1 |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 10.4 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MicroMaster 420 2.2кВт 1-ф/220 ( 6SE6420-2UC22-2BA1 )
Відгуки про товар
2Ігор М.
Придбав цей перетворювач MicroMaster 420, 2.2кВт, для старої фрези в майстерні. Була проблема, що двигун трифазний, а в майстерні тільки одна фаза. Цей сіменс підключив, все запрацювало. Тепер можна обороти двигуна нормально регулювати, не мотаючи ремені. німецька якість відчувається, працює без питань. відмінний варіант для таких задач, дуже задоволений)
Олександр К.
Взяли цей частотник Siemens MicroMaster 420 на 2.2 кВт для невеликого насоса, де в мережі тільки 220В, а движок трифазний. Працює стабільно, видає чисті 3 фази, 220В як заявлено. Що сподобалося, так це наявність ЕМС-фільтра, одразу менше проблем з наводками в цеху. Та й PID-регулятор дозволяє чітко тримати потрібні параметри. Векторне керування без датчика теж плюс, для нашого завдання вистачає з головою. Siemens є Siemens, надійність відчувається.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SE6420-2UC22-2BA1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |