6SE6420-2AB21-5BA1 Частотний перетворювач MicroMaster 420 1.5кВт 1-ф/220
sku: 6SE6420-2AB21-5BA1
Є в наявності
26 252 грн
Бренд: Siemens
Серія: MicroMaster 420
Живлення на вході: 1x220 В
Номінальний Струм: 7.4 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Siemens |
| Серія | MicroMaster 420 |
| SKU | 6SE6420-2AB21-5BA1 |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 7.4 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MicroMaster 420 1.5кВт 1-ф/220 ( 6SE6420-2AB21-5BA1 )
Відгуки про товар
1
�
Іван, електрик
Поставив цей Сіменс MicroMaster 420 на невеликий верстат в цеху. Треба було з однофазної мережі 220В отримати три фази для движка на 1.5 кВт. Зі своєю задачею частотник справляється норм. Вбудований ЕМС фільтр – це плюс, бо не треба було додатково городить фільтри, а то з нашими мережами це важливо. Сіменс є Сіменс, працює стабільно, не перший раз з ними маю справу. Налаштував швидко, навіть ПІД трохи покрутив, все ок
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SE6420-2AB21-5BA1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач MicroMaster 420 1.5кВт 1-ф/220 ( 6SE6420-2AB21-5BA1 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 6SE6420-2AB21-5BA1, серії MicroMaster 420 від виробника Siemens
.
Купити 6SE64202AB215BA1
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
6SE6420-2AB21-5BA1 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
6SE6420-2AB21-5BA1