AC01-S2-1R5G-B Частотний перетворювач AC01 1.5 кВт 1x220
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Veichi |
| Серія | AC01 |
| SKU | AC01-S2-1R5G-B |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 / 1x220 В |
| Mmax (1 min) | 120 % |
| Номінальний Струм | 7 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | - |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 16 |
Документація. Частотний перетворювач AC01 1.5 кВт 1x220 ( AC01-S2-1R5G-B )
-
veichi-ac01-manual-v1_ua.pdf (2.22 MB)
-
veichi-ac01-manual-v1_en.pdf (1.56 MB)
-
veichi-ac01-catalog.pdf (4.13 MB)
Сертифікати
Відгуки про товар
2Іван П.
Взяв для компресора в свій невеликий цех. В принципі, задоволений. Налаштування просте, сам розібрався, не викликаючи спеціалістів. Економія електрики відчутна одразу. Працює стабільно. Єдине, що трішки шумнувато працює, але це не критично для мого приміщення. За такі гроші це норм, повністю виправдовує свою ціну/якість)
Олег Д.
Ставив цей частотник на невеликий фрезерний верстат. Монтаж доволі простий, клеми зручні, все продумано. Запустився з першого разу. Інструкція зрозуміла, без зайвих складнощів. Все працює чудово, движок тепер не гріється, і обороти регулюються як треба.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ AC01-S2-1R5G-B ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |