MC07B0015-2B1-4-05 Частотний перетворювач MC07 1.5кВт 1-ф/220
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | SEW |
| Серія | MC07 |
| SKU | MC07B0015-2B1-4-05 |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 7.3 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MC07 1.5кВт 1-ф/220 ( MC07B0015-2B1-4-05 )
Відгуки про товар
2Сергій М.
поставив цей ПЧ на насос для поливу на дачі, бо моторчик на 3 фази, а в мене тільки одна фаза є. менеджер з chastotnik.ua підібрав мені саме цей SEW MC07 на 1.5квт. тепер насос стартує плавно, без ривків, і водичка йде стабільно. головне, що мотор не гуде як раніше. мені дуже норм)
Олег К.
Брав цей частотник SEW MC07 на 1.5 кВт для невеликого верстата в майстерню. Що можу сказати, штука надійна. Вхід 1 фаза 220В, на виході маємо три фази 220В, якраз для мого движка. Працює чітко, керування векторне без датчика положення є, для моєї задачі вистачає. PID-регулятор теж доречний. Фільтр ЕМС вбудований, це плюс, не треба окремо ставити. Схеми в документації зрозумілі, підключив швидко. SEW є SEW, якість відчувається.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ MC07B0015-2B1-4-05 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |