ATV630D37N4 Частотний перетворювач Altivar 630 37.0кВт 3-ф/380
sku: ATV630D37N4
Є в наявності
179 436 грн
Бренд: Schneider Electric
Серія: Altivar 630
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 74,5 A
Ступінь захисту по IP: 21
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 630 |
| SKU | ATV630D37N4 |
| Основна потужність | 37.0 кВт |
| У режимі другої потужності | 37.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 74,5 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 28,2 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 637 мм |
| Ширина | 226 мм |
| Глибина | 271 мм |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 630 37.0кВт 3-ф/380 ( ATV630D37N4 )
-
ATV6xx Ethernet Manual 2014 en.pdf (1.25 MB)
-
ATV630-650_Programming_Manual_2015_ru.pdf (6.28 MB)
-
ATV630-650_Installation_Manual_2015_ru.pdf (29.69 MB)
-
ATV600_cat_2016_ru.pdf (4.34 MB)
-
ATV6xx Modbus Manual 2014 en.pdf (5.01 MB)
-
Altivar_630_650_Process cataloq_2015.pdf (6.28 MB)
-
VW3A3627_Profinet_2015_en.pdf (2.35 MB)
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV630D37N4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач Altivar 630 37.0кВт 3-ф/380 ( ATV630D37N4 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ATV630D37N4, серії Altivar 630 від виробника Schneider Electric
.
Купити ATV630D37N4
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ATV630D37N4 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ATV630D37N4