ATV320U22M2B Частотний перетворювач Altivar 320 2.2кВт 1-ф/220
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 320 |
| SKU | ATV320U22M2B |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 11 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Вага | 2.90 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 325 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 320 2.2кВт 1-ф/220 ( ATV320U22M2B )
Відгуки про товар
2Сергій П.
монтували Altivar на виробничу лінію для конвеєра. Місця в шафі було небагато, але габарити дозволили вписатись. Клеми зручні, підключення зрозуміле. Інструкція, до речі, теж досить інформативна. Запустили швидко, налаштування елементарні. движок на стрічці працює тепер плавно, без ривків, як треба. Задоволений.)
Олег К.
Ставили цей частотник на фрезерний верстат з ЧПУ. Інтеграція з нашим ПЛК Siemens S7-1200 пройшла без проблем через Modbus TCP. Налаштування PID-регулятора для шпинделя зайняло трохи часу, але результат перевершив очікування. Точність підтримання обертів і динаміка розгону/гальмування на висоті. Дуже задоволений роботою, він дійсно стабільний навіть при великих навантаженнях. Schneider є Schneider, якість тут відчувається.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV320U22M2B ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC01 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |