ATV320U15M2B Частотний перетворювач Altivar 320 1.5кВт 1-ф/220
sku: ATV320U15M2B
Є в наявності
20 516 грн
Бренд: Schneider Electric
Серія: Altivar 320
Живлення на вході: 1x220 В
Номінальний Струм: 8 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 320 |
| SKU | ATV320U15M2B |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 8 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Вага | 2.90 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 325 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 320 1.5кВт 1-ф/220 ( ATV320U15M2B )
Відгуки про товар
1
�
Ігор С.
Брали цей частотник Schneider Altivar 320 на 1.5 кВт для невеликої лінії розфасовки. Важливо було підключити трифазний двигун від однофазної мережі, цей ПЧ саме це і робить. Наявність вбудованого гальмівного модуля теж плюс, бо верстат має інерційні навантаження. З інтеграцією через Modbus RTU проблем не виникло, все підключилося до нашого контролера без зайвих рухів. Schneider завжди тримає марку, це обладнання не стало винятком. Працює стабільно, без збоїв. Можна налаштувати через потенціометр, якщо щось по-швидкому треба змінити. Задоволений.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV320U15M2B ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC01 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач Altivar 320 1.5кВт 1-ф/220 ( ATV320U15M2B )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ATV320U15M2B, серії Altivar 320 від виробника Schneider Electric
.
Купити ATV320U15M2B
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ATV320U15M2B тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ATV320U15M2B