ATV212WD15N4 Частотний перетворювач Altivar 212 15.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 212 |
| SKU | ATV212WD15N4 |
| Основна потужність | 15.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 30.5 A |
| Максимальна вихідна частота | 200 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | - |
| Розширена панель програмування | VW3A1101 |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 212 15.0кВт 3-ф/380 ( ATV212WD15N4 )
Відгуки про товар
2Ірина К.
Замовляли Altivar 212 на 15 кВт для одного з наших об'єктів. Звернулись в chastotnik.ua, бо потрібна була швидка доставка та всі супровідні документи. Менеджер оперативно проконсультував, допоміг з вибором саме цієї моделі Schneider Electric, яка відома своєю надійністю. Відвантажили все вчасно. Документи були в порядку, оплата безготівкова пройшла без затримок. Загалом, сервісом задоволені. Обладнання вже працює, питань нема)
Олег Д., інженер АСУТП
Поставили цей частотник Altivar 212 на 15 кВт для керування насосною станцією на виробництві. Schneider Electric як завжди тримає марку. Для наших задач з вентиляцією та насосами це оптимальний вибір. Сподобалось, що є вбудований ЕМС-фільтр, не треба заморочуватись з додатковими фільтрами. Наявність PID-регулятора спрощує багато задач, настроїли все без проблем, дуже точно тримає тиск. Комунікація через RS485 працює стабільно. До речі, можливість розширення за допомогою опцій BACnet або LonWorks теж плюс на майбутнє. Взагалі, надійне рішення для промислових умов.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV212WD15N4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |