AC70-T3-093G/110P Преобразовватель частоты 90 кВт (180 A -150%) / 110 кВт (210A -120%) 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- О товаре
- Документация
- Отзывы (1)
| Бренд | Veichi |
| Серия | AC70 |
| SKU | AC70-T3-093G/110P |
| Основная Мощность | 90.0 кВт |
| В режиме Второй Мощности | 110.0 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 180 A |
| Номинальный ток по второй мощности | 210 A |
| Максимальная выходная частота | 400 Гц |
| Степень защиты по IP | IP20 |
| ЕМС фильтр | - |
| Высота | 620 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глубина | 290 мм |
| Тормозной модуль | Опция |
| Встроенный ПЛК | Есть |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
Документация. Преобразовватель частоты 90 кВт (180 A -150%) / 110 кВт (210A -120%) 3-ф/380 ( AC70-T3-093G/110P )
Отзывы о товаре
1Сергій В., головний інженер
Нам для нового конвеєра на виробництві потрібен був надійний частотник, який би ще й нормально працював в наших умовах з перепадами напруги. Зупинились на Veichi AC70-T3-093G/110P. Можу сказати, що вибір себе виправдав на всі сто. По-перше, потужності 90 кВт з запасом вистачає, навіть якщо є пікові навантаження, він тягне до 110 кВт. Підключили його до нашого головного движка, працює як годинник. Дуже сподобалось, що тут є вбудований ПЛК, ми змогли реалізувати частину логіки прямо в ньому, не городити окремий контролер. Векторне керування без енкодера дає досить точний контроль швидкості, що для нашого конвеєра критично. Для інтеграції в SCADA використали Modbus RTU через RS485, все піднялось без проблем. Також є ПІД-регулятор, для деяких допоміжних задач теж використовуємо. Габарити 380x620x290 мм дозволили зручно розмістити його в шафі. Veichi дійсно тримає марку - і ціна адекватна, і якість на рівні. З мережею у нас біда, але цей частотник без проблем це переварює.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ AC70-T3-093G/110P ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |