VFD015EL43A Преобразователь частоты VFD-EL 1.5кВт 3x380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (12)
| Бренд | Delta Electronics |
| Серия | VFD-EL |
| SKU | VFD015EL43A |
| Основная Мощность | 1.5 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 4.2 A |
| Максимальная выходная частота | 600 Гц |
| Вес изделия | 1.2 кг |
| Степень защиты по IP | IP20 |
| ЕМС фильтр | + |
| Высота | 174 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Глубина | 136 мм |
| Тормозной модуль | BUE40015 |
| Встроенный ПЛК | Нет |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
Документация. Преобразователь частоты VFD-EL 1.5кВт 3x380 ( VFD015EL43A )
Отзывы о товаре
12Василь Ткач
Ставили на зернову сушарку. Замінив старий перетворювач, що вийшов з ладу. Цей простий в обслуговуванні, схеми зрозумілі. Все працює як треба, без зайвих проблем.
Роман К.
Брали для системи водопостачання у котеджному містечку. В принципі, ціна/якість норм. З налаштуванням Modbus довелось трохи помучитись, були нюанси з прошивкою. Добре, що техпідтримка магазину все ж допомогла розібратись, але не одразу.
Олена С.
Встановили на систему кондиціонування в офісі. Тепер температура підтримується стабільніше, без перепадів. І шум від вентиляторів став менший, що для офісу важливо. Споживати електрики став менше.
Андрій Ел.
На пилораму ставив, підключив швидко, все гуд.
Олег В.
Використовуємо на невеликому підйомнику для матеріалів. Функція ПІД-регулювання дозволяє дуже точно контролювати швидкість. Плавний старт і зупинка зменшили навантаження на механізми. Все налаштував без особливих труднощів.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ VFD015EL43A ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серия | ic2 | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |