DVP20SX211S Процессорный модуль серии SX 20 точек ввода/вывода 24 DC Транзисторные выходы
Есть в наличии
sku: DVP20SX211S
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
Есть в наличии
Ціна за запитом
Бренд: Delta Electronics
Серия: DVP-SX2
тип модуля: PLC
supply_voltage:
output_type:
Интерфейс: RS232 # RS485
Число входов: 12
Число релейных выходов:
USB порт:
Число дискретных выходов: 6
high_speed_outputs:
  • Документация
  • Отзывы (3)
Серия DVP-SX2
тип модуля PLC
sku DVP20SX211S
supply_voltage_V 24DC
Число входов 12
Число дискретных входов 8
Напряжение входа 24DC
Тип дискретных входых сигналов PNP #NPN
Число аналоговых входов 4
Тип аналоговых входов -20mA+20mA #-10V+10V
Число высокочастотных входов 8
Частота входов 100 #10 кГц
Число дискретных выходов 6
Тип дискретных выходов транзисторні
Число аналоговых выходов 2
Максимальное напряжение /ток выхода общий на точку DC 30В # 1,8А
Количество портов 2
Видео по настройке
Отзывы о товаре
3
Олена С.
Олександр П.
Ігор К.
Брав цей DVP20SX211S для модернізації пакувальної лінії. Контролер Delta Electronics, серія SX2 – це вже само по собі гарантія якості за адекватні гроші. Тут 8 дискретних входів, 6 транзисторних виходів, і головне – по 4 аналогових входи та 2 виходи. Для температурних датчиків і керування сервами саме то. Високочастотні входи/виходи (100кГц) дозволяють працювати з швидкими енкодерами, що було критично. Спокійно розширив до 494 точок – запас є. Modbus по RS485 без проблем підключився до SCADA. За таку ціну функціонал більше ніж достатній.