DVP10SX11R Процессорный модуль серии SX 10 точек ввода/вывода 24 DC Реллейные выходы
Есть в наличии
sku: DVP10SX11R
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
Есть в наличии
Ціна за запитом
Бренд: Delta Electronics
Серия: DVP-SX
тип модуля: PLC
supply_voltage:
output_type:
Интерфейс: RS232 # RS485
Число входов: 8
Число релейных выходов:
USB порт:
Число дискретных выходов: 2
high_speed_outputs:
  • Документация
  • Отзывы (2)
Серия DVP-SX
тип модуля PLC
sku DVP10SX11R
supply_voltage_V 24DC
Число входов 8
Число дискретных входов 6
Напряжение входа 24DC
Тип дискретных входых сигналов PNP #NPN
Тип аналоговых входов -20mA+20mA #-10V+10V
Число высокочастотных входов 4
Частота входов 10 кГц
Число выходов 4
Тип дискретных выходов релейні
Максимальное напряжение /ток выхода общий на точку AC 250В # DC 30В # 5 А
Видео по настройке
Отзывы о товаре
Олег М.
Давно хотів спростити схему керування для невеликого верстата, де раніше стояло кілька реле часу і проміжних. Купив цей контролер Delta DVP10SX11R. Живлення 24В – як раз підійшло. На борту 6 входів та 2 релейних виходи, цього вистачило з головою. Підключати досить просто, клеми зручні. Розміри невеликі, в шафу вліз без проблем. Програмувати його, кажуть, легко, але то вже не моя справа) Головне, що тепер працює надійно, без глюків і купа проводів зникла, дуже задоволений)