ACS580-01-087A-4 Преобразователь частоты ACS580 45.0кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | ABB |
| Серия | ACS580 |
| SKU | ACS580-01-087A-4 |
| Основная Мощность | 45.0 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 87 A |
| Максимальная выходная частота | 500 Гц |
| Вес изделия | 23 кг |
| Степень защиты по IP | IP21 |
| ЕМС фильтр | + |
| Высота | 726 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Глубина | 283 мм |
| Тормозной модуль | Нет |
| Встроенный ПЛК | Нет |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
Документация. Преобразователь частоты ACS580 45.0кВт 3-ф/380 ( ACS580-01-087A-4 )
Отзывы о товаре
2Олена П. (ТОВ "Прогрес")
Для нашого цеху знадобився потужний частотний перетворювач. Обрали ABB ACS580 на 45 кВт. Зв'язалися з менеджерами chastotnik.ua, вони оперативно проконсультували щодо наявності та характеристик. Хоч ціна і не низька, але для АББ це нормально, бренд надійний. Відвантажили швидко, отримали Новою Поштою вже за пару днів. Всі документи були в порядку. Для юр. особи це дуже важливо. По самому обладнанню поки що нарікань немає, головне, що від нашого постачальника все чітко
Ігор М.
Брали цей частотник ABB ACS580 на 45кВт для модернізації компресорної установки. Що скажу, АББ є АББ, це завжди якість. Приємно, що вже є вбудований ЕМС фільтр, це зекономило час на монтажі. Векторне керування працює точно, для нашої задачі з компресором це дуже важливо. ПІД-регулятор теж виручив. По комунікації - RS485 є, але докупили модуль для Modbus TCP, без проблем інтегрували в нашу SCADA-систему. Габарити трохи величенькі (726x203x283 мм), але в шафу вліз. По вазі 23 кг, ну це відчувається, коли монтуєш. Вже працює місяць без питань. Вважаю, що своїх грошей він вартий, особливо з огляду на надійність виробника.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ ACS580-01-087A-4 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |