FR-A820-01250 Частотний перетворювач FR-A820 30.0кВт 3-ф/220
sku: FR-A820-01250
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: Mitsubishi Electric
Серія: FR-A820
Живлення на вході: 3x220 В
Номінальний Струм: 125 A
Ступінь захисту по IP: IP
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | Mitsubishi Electric |
| Серія | FR-A820 |
| SKU | FR-A820-01250 |
| Основна потужність | 30.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 125 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач FR-A820 30.0кВт 3-ф/220 ( FR-A820-01250 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ FR-A820-01250 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | FC-101 | VFD-CP2000 | GD27 | Altivar 320 Solar | SI23 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x220 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 61 | 60 | 60 | 13 | 60 |
| Ступінь захисту по IP | IP | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Віддалене керування | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач FR-A820 30.0кВт 3-ф/220 ( FR-A820-01250 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для FR-A820-01250, серії FR-A820 від виробника Mitsubishi Electric
.
Купити FRA82001250
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
FR-A820-01250 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
FR-A820-01250