AC310-T3-030G/037P Перетворювач частоти AC310 | 30кВт / 37кВт 3ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Про товар
- Документація
- Відгуки (4)
| Бренд | Veichi |
| Серія | AC310 |
| SKU | AC310-T3-030G/037P |
| Основна потужність | 30.0 кВт |
| У режимі другої потужності | 37.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 60 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 75 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Опція |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Тормозний модуль | Опція |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
Документація. Перетворювач частоти AC310 | 30кВт / 37кВт 3ф/380 ( AC310-T3-030G/037P )
-
ac310-catalog.pdf (12.91 MB)
-
ac310-ac-drive-manual-simplified-en.pdf (1.33 MB)
-
ac310_manual_v16_RU.pdf (4.45 MB)
-
ac310_manual_v16_EN.pdf (11.96 MB)
-
VEICHI_AC310_full_manual_UA_V1.pdf (14.09 MB)
Сертифікати
Відгуки про товар
4Віталій Д.
Вибирав частотний перетворювач для системи вентиляції на нашому об'єкті. Зупинився на Veichi AC310-T3-030G/037P, потужність 30 кВт. Що сказати, економія електрики відчутна одразу. Стара система працювала на повну, а зараз частотник підлаштовує оберти під потреби, і шум став менший. Для HVAC це критично. Хочу відзначити хорошу техпідтримку магазину, допомогли з кількома питаннями по налаштуванню параметрів під конкретний вентилятор. Думаю, ще один такий же замовлю для іншого цеху.
Сергій М.
монтував цей частотник Veichi на насосній станції. клеми зручні, все підписано. габарити норм для шафи. запуск пройшов без проблем )
Ігор Петрович
Брав цей частотник Veichi для свого верстата з ЧПУ. До цього був старий китайський, який постійно глючив. Цей AC310-T3-030G/037P поставив сам, в інструкції все досить зрозуміло, хоч я і не електрик. Головне, що верстат тепер працює стабільніше, оберти тримає чітко. І двигун перестав грітись так сильно. Ціна теж норм, для малого бізнесу це важливо. Єдине, що хотілося б дисплей трохи більший, бо в окулярах не завжди все чітко видно. Але в цілому, гарний апарат.
Олександр К.
Поставили частотник Veichi AC310-T3-030G/037P на конвеєрну стрічку, де треба було дуже точно тримати швидкість. Чесно кажучи, приємно здивований можливостями PID-регулятора. Налаштували за пару годин, він тепер сам тримає задані параметри без жодних коливань. Інтеграція з нашим Siemens S7-1200 через Modbus RTU пройшла без сучка без задирки. Документація українською дуже допомогла, не треба було перекладати щось з китайської чи англійської. Плюс, стабільна робота навіть коли напруга в мережі трохи "гуляє". Думав, що за таку ціну будуть якісь компроміси, але поки що все супер. Варіант, який сміливо можна брати.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ AC310-T3-030G/037P ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |