FR-A740-01800-EC Частотний перетворювач FR-A 55.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Mitsubishi Electric |
| Серія | FR-A |
| SKU | FR-A740-01800-EC |
| Основна потужність | 55.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 110 A |
| Максимальна вихідна частота | 120 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Опція |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Опція |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Виносний термінал керування | FR-DU07 |
Документація. Частотний перетворювач FR-A 55.0кВт 3-ф/380 ( FR-A740-01800-EC )
Відгуки про товар
1Максим, Інженер-промисловець
Завжди довіряв Mitsubishi Electric, і цей частотник FR-A на 55 кВт лише підтвердив, що вибір правильний. Поставили його на лінію, де потрібна дуже точна підтримка обертів движка, і векторне керування без датчика справляється відмінно. Особливо порадувала наявність вбудованого ПЛК – це значно спростило інтеграцію в існуючу систему, не довелося городить додаткові контролери для простих алгоритмів. Всі цифрові та аналогові входи/виходи, а також RS485 для зв’язку з АСУТП працюють без нарікань. Відчувається добротна японська схемотехніка, агрегат надійний. Ціна відповідна, але для такого класу обладнання — цілком обґрунтована.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ FR-A740-01800-EC ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |