FR-A740-00620-EC Частотний перетворювач FR-A 22.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Mitsubishi Electric |
| Серія | FR-A |
| SKU | FR-A740-00620-EC |
| Основна потужність | 22.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 44 A |
| Максимальна вихідна частота | 120 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Опція |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Опція |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Виносний термінал керування | FR-DU07 |
Документація. Частотний перетворювач FR-A 22.0кВт 3-ф/380 ( FR-A740-00620-EC )
Відгуки про товар
2Вікторія Кулик
Замовляли Mitsubishi Electric FR-A 22 кВт для нового цеху. Це серйозне обладнання, тож шукали надійного постачальника. Менеджери Chastotnik.ua оперативно опрацювали заявку, надали всі необхідні документи для безготівкового розрахунку. Відвантажили теж досить швидко. Бренд Міцубісі, він сам за себе говорить, якість перевірена. Для великих об'єктів такий сервіс важливий. Все отримали в цілості, працюємо.
Олег Іваненко
для модернізації лінії на виробництві взяли цей частотник Mitsubishi FR-A 22кВт. Потужність якраз підійшла. Раніше стояли старі ПЧ, а тут і векторне керування без енкодера, і скалярний режим є, ПІД-регулятор вбудований, що для нас критично. Вбудований ПЛК дозволив оптимізувати частину логіки без додаткового контролера. По входах/виходах теж все норм - 12 дискретних і 3 аналогових дають багато можливостей для підключення датчиків. Виходи також з запасом - 5 дискретних, 2 аналогових, 2 релейних. Є РС485, а при потребі можна поставити CANopen. Якість Mitsubishi, звісно, на висоті, вже багато років працюємо з їхнім обладнанням і воно себе завжди виправдовує. Наявність ЕМС-фільтру теж плюс)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ FR-A740-00620-EC ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |