ESV183N04TXB Частотний перетворювач ESV vector 18.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Lenze |
| Серія | ESV vector |
| SKU | ESV183N04TXB |
| Основна потужність | 18.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 39 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач ESV vector 18.5кВт 3-ф/380 ( ESV183N04TXB )
Відгуки про товар
1Олексій Г.
Взяли цей частотник Lenze ESV vector 18.5кВт для керування насосом на очисних спорудах. Працює від 3х380В, видає теж 3х380. Що одразу сподобалось — наявність векторного керування без датчика, це дає хороший контроль над двигуном, особливо при динамічних навантаженнях. Вбудований ПІД-регулятор значно спростив інтеграцію в нашу систему автоматики, не треба було морочитися з зовнішніми контролерами для підтримки заданого тиску. Ще й ЕМС-фільтр є, це плюс для чистоти мережі. По току видає 58.5 А (при 60с перевантаженні), що для нашого движка з головою. Lenze ніколи не підводив, надійні машини.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ESV183N04TXB ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |