ESMD152X2SFA Частотний перетворювач ESMD 1.5кВт 1-ф/220
sku: ESMD152X2SFA
Є в наявності
12 108 грн
Бренд: Lenze
Серія: ESMD
Живлення на вході: 1x220 В
Номінальний Струм: 7 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Lenze |
| Серія | ESMD |
| SKU | ESMD152X2SFA |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 7 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач ESMD 1.5кВт 1-ф/220 ( ESMD152X2SFA )
Відгуки про товар
2
�
Олена Коваль
Для нашого змішувача вирішила спробувати цей перетворювач. Це перший досвід з частотниками, але налаштувати вийшло без проблем. Все інтуїтивно. Економить трохи електрики, помітно. Надійний, сподіваюсь прослужить довго. Ціна приємна.
�
Іван Петрович
Брав цей частотник для невеликого конвеєра на виробництві. Монтаж легкий, клеми зручні. Запустили швидко, інструкція зрозуміла. Движок тепер працює плавно, без ривків. Якість норм.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ESMD152X2SFA ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач ESMD 1.5кВт 1-ф/220 ( ESMD152X2SFA )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ESMD152X2SFA, серії ESMD від виробника Lenze
.
Купити ESMD152X2SFA
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ESMD152X2SFA тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ESMD152X2SFA