E82EV152K2C Частотний перетворювач 8200 Vector 1.5кВт 1-ф/220
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Lenze |
| Серія | 8200 Vector |
| SKU | E82EV152K2C |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 160-200 % |
| Номінальний Струм | 7 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач 8200 Vector 1.5кВт 1-ф/220 ( E82EV152K2C )
Відгуки про товар
2Ігор М.
Ставив цей частотник на насосну станцію. Місця в щитку не дуже багато було, але цей заліз нормально по розмірах. З клемами працювати зручно, все підписано. Інструкцію проглянув, але там стандартні речі, швидко розібрався. Запустив, водичка пішла без проблем. За свою ціну — дуже хороший варіант для водопостачання. Єдине що, інколи буває тугувато закручувати кришку, але це вже придирки)
Олег К.
Взяв собі цей частотник на стрічку конвеєра в цеху. Сам розібрався з підключенням, інструкція людською мовою. Тягне добре, швидкість плавно міняється. Для мене, як власника, головне що надійно і без зайвого геморою. І по електриці якось менше стало накручувати, приємно)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ E82EV152K2C ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |