VFD750C43A Частотний перетворювач VFD-C2000 75.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (3)
| Бренд | Delta Electronics |
| Серія | VFD-C2000 |
| SKU | VFD750C43A |
| Основна потужність | 75.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 143 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Тормозний модуль | 2*VFD4045 |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Опція |
Документація. Частотний перетворювач VFD-C2000 75.0кВт 3-ф/380 ( VFD750C43A )
Відгуки про товар
3Сергій Бондарчук
Використовуємо цей ПЧ для керування двигуном екструдера на нашій лінії виробництва ПВХ профілю. Була задача отримати стабільну швидкість обертання шнека та інтегрувати це в нашу існуючу систему АСУТП через Modbus. З налаштуванням PID регулятора теж проблем не виникло, досить гнучкі параметри. Схемотехніка у Veichi завжди надійна, вже перевірено роками на інших об'єктах. Важливий момент, що він добре "переварює" нашу неідеальну електромережу, що для виробництва дуже критично. Задоволений результатом.
Олег П. (електрик)
Монтував такий частотник на систему вентиляції в офісному центрі. Сам пристрій компактний, в шафу вліз без проблем. Клеми зручні, все підписано. Інструкція нормальна, хоча можна було б і більш розширену схему підключення. Запустився норм, без танців з бубном. Єдине, що корпус міг би бути трохи міцнішим, але за таку ціну ок. Вже не перший раз ставлю Veichi, поки без сюрпризів.
Іван К.
Взяли цей частотник для змішувача на виробництві сипучих. До цього був старий, вічно проблеми з пуском. Цей поставили, підключили, налаштували швидко. Інструкція зрозуміла, навіть без досвіду можна розібратись. Двигун тепер плавно стартує, зупиняється. Вже місяць працює без питань. Для нашої невеликої пекарні - те, що треба.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ VFD750C43A ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |