VFD015CB21A-21 Частотний перетворювач VFD-C200 1.5кВт 1-ф/220
sku: VFD015CB21A-21
Є в наявності
13 939 грн
Бренд: Delta Electronics
Серія: VFD-C200
Живлення на вході: 1x220 В
Номінальний Струм: 11 A
Ступінь захисту по IP: 21
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Delta Electronics |
| Серія | VFD-C200 |
| SKU | VFD015CB21A-21 |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 11 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | KPE-LE02 |
Документація. Частотний перетворювач VFD-C200 1.5кВт 1-ф/220 ( VFD015CB21A-21 )
Відгуки про товар
1
�
Олександр П.
Цей частотник VFD-C200 від Delta Electronics на 1.5 кВт взяв для майстерні, щоб підключити трифазний мотор до однофазної мережі 220В. Дуже виручив, бо не хотілось тягнути три фази. Підключив сам, без заморочок, інструкція ясна. Зручно, що є вбудований ПЛК та ПІД-регулятор, це дає можливість гнучко керувати процесами. Двигун тепер запускається м'яко, без ривків, і можна точно виставити оберти. Додатково є ЕМС-фільтр. Загалом, як для перетворення 1 на 3 фази та з таким набором функцій, це дуже вигідне рішення
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ VFD015CB21A-21 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | Micro Drive FC51 | GD10 | FR-D | Altivar 12 | AC01 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач VFD-C200 1.5кВт 1-ф/220 ( VFD015CB21A-21 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для VFD015CB21A-21, серії VFD-C200 від виробника Delta Electronics
.
Купити VFD015CB21A21
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
VFD015CB21A-21 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
VFD015CB21A-21