R912005726 Частотний перетворювач EFC 5610 1.5кВт 1-ф/220
sku: R912005726
Є в наявності
18 398 грн
Бренд: Bosch Rexroth
Серія: EFC 5610
Живлення на вході: 1x220 В
Номінальний Струм: 7 A
Ступінь захисту по IP: 21
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | EFC 5610 |
| SKU | R912005726 |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 7 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
Документація. Частотний перетворювач EFC 5610 1.5кВт 1-ф/220 ( R912005726 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_5610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
setupBoschRexroth5610.pdf (1.17 MB)
-
Catalog_EFC_5610_RU.pdf (1.88 MB)
-
EFCx610__instruction_manual_V05RU.pdf (9.53 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
EFC_5610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
-
EFC_5610_manual_en.pdf (10.37 MB)
Відгуки про товар
1
�
Ігор, електрик
Поставив цей частотник Bosch Rexroth EFC 5610 на верстат у невеликому цеху. Там тільки одна фаза 220В, а двигун на 1.5кВт трифазний. Цей інвертор чітко справляється, перетворює на 3х220. Запустив без проблем, гальмування вбудоване, що для верстата дуже добре. Потужності вистачає, двигун працює тихо). Зручно, що панель знімна. Bosch Rexroth є Bosch Rexroth, техніка надійна, це вже не перший раз переконуюсь.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912005726 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач EFC 5610 1.5кВт 1-ф/220 ( R912005726 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для R912005726, серії EFC 5610 від виробника Bosch Rexroth
.
Купити R912005726
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
R912005726 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
R912005726