R912005711 Частотний перетворювач EFC 3610 15.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | EFC 3610 |
| SKU | R912005711 |
| Основна потужність | 15.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 32.4 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 8 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
| Векторний режим керування з енкодером | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
Документація. Частотний перетворювач EFC 3610 15.0кВт 3-ф/380 ( R912005711 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_3610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
about_Rextrot.pdf (5.42 MB)
-
EFCx610__instruction_manual_V05RU.pdf (9.53 MB)
-
EFC_3610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
EFC3610_manual_en.pdf (10.37 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
-
Catalog_EFC_3610_RU.pdf (1.88 MB)
Відгуки про товар
2Ігор (власник цеху)
Купили цей частотник Bosch Rexroth, EFC 3610, на 15кВт для нашого виробництва. Мотор на верстаті тепер запускається плавно, без ривків, і світло не моргає по всьому цеху. До цього був старий пускач, то були постійні проблеми. Електрики наші підключили швидко, сказали, що є всі потрібні входи-виходи, і навіть Modbus. Це наш перший Bosch Rexroth, сподіваюсь, прослужить довго. Німецька техніка, це вже щось та й значить
Олег К.
Брали Bosch Rexroth EFC 3610 на 15кВт для насосної станції. Що скажу – апарат надійний, як і очікувалось від німців. Поставили замість старого. Підключення 380В, струм 32.4А, що відповідає. Зручно, що є ПІД-регулятор, для підтримки тиску якраз. Вбудований гальмівний модуль виручив, бо насос інерційний. Фільтр ЕМС теж є, що добре для нашої мережі. По Modbus RTU підключили до системи диспетчеризації без проблем. Знімна панель і потенціометр – це плюс, можна налаштувати на місці без зайвих рухів. Працює чітко, до 400 Гц не розганяли, але запас є. Вага 8 кг, досить компактний для своєї потужності.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912005711 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |