R912005102 Частотний перетворювач EFC 5610 15.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | EFC 5610 |
| SKU | R912005102 |
| SKU2 | EFC5610-15K0-3Р4-MDA-7P-NNNNN |
| Основна потужність | 15.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 32.4 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 8 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
Документація. Частотний перетворювач EFC 5610 15.0кВт 3-ф/380 ( R912005102 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_5610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
setupBoschRexroth5610.pdf (1.17 MB)
-
Catalog_EFC_5610_RU.pdf (1.88 MB)
-
EFCx610__instruction_manual_V05RU.pdf (9.53 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
EFC_5610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
-
EFC_5610_manual_en.pdf (10.37 MB)
Відгуки про товар
2Андрій К.
ставив цей частотник на свердловину для насосної станції. габарити норм, в шафу вліз без проблем. клеми зручні, підключив швидко. інструкція зрозуміла, хоча там все інтуїтивно. поки працює стабільно, подивимось як далі буде)
Олег Петрович
Для модернізації лінії на нашому заводі взяли цей частотник, щоб плавно регулювати швидкість конвеєра. Налаштування PID контролера виявилось досить гнучким, легко інтегрували його з нашим ПЛК по Modbus. Стало набагато простіше контролювати потік продукції, без ривків. Потужності вистачає з головою. Тепер продуктивність вища, і двигуни менше зношуються. Задоволений вибором на всі 100.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912005102 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |