R912005098 Частотний перетворювач VFC 3610 15.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (5)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | VFC 3610 |
| SKU | R912005098 |
| Основна потужність | 15.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 32.4 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 8 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 283 мм |
| Глибина | 233 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
Документація. Частотний перетворювач VFC 3610 15.0кВт 3-ф/380 ( R912005098 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_3610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
setupBoschRexroth3610.pdf (1.17 MB)
-
EFCx610__instruction_manual_V05RU.pdf (9.53 MB)
-
EFC_3610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
vfc3610_instructionmanuale_ru_v03.pdf (10.10 MB)
-
EFC3610_manual_en.pdf (10.37 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
Відгуки про товар
5Сергій В.
Купив Bosch Rexroth VFC для системи вентиляції. В цілому, свою функцію виконує. Економія енергії є, але не така значна, як очікував за таку ціну. За 7.5кВт можна було б і кращий функціонал для HVAC отримати. Все працює, але дороговато
Микола П.
Нам треба було замінити старий частотник на насосній станції. Вибрали Bosch Rexroth VFC 7.5 кВт. Сумісність з існуючим обладнанням була важливою, і цей частотник вписався ідеально. Дуже порадувала надійність, вже кілька місяців працює без зупинок. Діагностика теж зручна, можна швидко перевірити параметри. Відмінний вибір для промисловості.
Олег Б.
Придбав Bosch Rexroth VFC для змішувача на виробництві. Були сумніви щодо ціни, але вирішив спробувати преміум. І не пошкодував! Працює як годинник, надійно. Просте керування швидкістю змішування, що дуже зручно. Задоволений першим враженням, думаю, окупиться швидко.
Сашко, електрик
ставив цей частотник (7.5кВт Bosch Rexroth) на конвеєр. габарити норм, в шафу вліз без проблем. клеми зручні, все підключив швидко. інструкція зрозуміла, але трохи довго розбирався з пуско-налагодженням, є деякі нюанси. але в цілому, працює стабільно, без нарікань
Ігор К.
Для нашого нового ЧПУ верстату шукали щось дійсно надійне. Взяли Bosch Rexroth VFC 7.5 кВт. Це, звісно, не найдешевший варіант, але німецька якість тут відчувається. Налаштування пройшло без проблем, протоколи зв'язку працюють стабільно, інтеграція з нашим ПЛК Siemens була майже миттєвою. Точність керування шпинделем відмінна, немає ніяких ривків, все плавно. Для промислового використання це просто ТОП, повністю виправдовує свою вартість.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912005098 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |