R912003765 Частотний перетворювач EFC 3600 2.2кВт 1-ф/220
sku: R912003765
Є в наявності
20 143 грн
Бренд: Bosch Rexroth
Серія: EFC 3600
Живлення на вході: 1x220 В
Номінальний Струм: 5.7 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | EFC 3600 |
| SKU | R912003765 |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 5.7 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Опція |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
| Векторний режим керування з енкодером | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
Документація. Частотний перетворювач EFC 3600 2.2кВт 1-ф/220 ( R912003765 )
Відгуки про товар
2
�
Віктор С.
Ставив на конвеєр. Клеми нормальні, все підключив без проблем. інструкція зрозуміла. габарити норм)
�
Олександр К.
Купили для насосної. Монтаж пройшов швидко, в роботі питань поки немає. Це головне для бізнесу.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912003765 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач EFC 3600 2.2кВт 1-ф/220 ( R912003765 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для R912003765, серії EFC 3600 від виробника Bosch Rexroth
.
Купити R912003765
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
R912003765 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
R912003765