22BA8P0N114 Частотний перетворювач PowerFlex 40 1.5кВт 1-ф/220
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Allen Bradley |
| Серія | PowerFlex 40 |
| SKU | 22BA8P0N114 |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 8 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач PowerFlex 40 1.5кВт 1-ф/220 ( 22BA8P0N114 )
Відгуки про товар
2Іван М.
потрібно було підключити трифазний мотор на 1.5 кіловата в майстерні, а там тільки однофазна сіть. мучився з кондерами, а потім знайомий порадив взяти частотник. цей Allen Bradley PowerFlex 40 відпрацював на всі сто. підключив, мотор крутить як треба, ніяких просадок. бренд відомий, тож сподіваюсь прослужить довго. ціна трохи кусається, але воно того варте щоб не паритись з переробками чи купівлею нового двигуна
Сергій, головний енергетик
Брали цей PowerFlex 40 на 1.5кВт для заміни старого частотника, який здох. Що сподобалось, це можливість підключення від однофазної мережі 220В, а на виході маємо чисті 3 фази. Дуже зручно, коли на об'єкті тільки однофазка, а двигун трифазний. Інвертор видає свої 8 ампер, все по паспорту. Наявність ПІД-регулятора теж плюс, не треба нічого додатково докручувати. Allen Bradley є Allen Bradley, якість завжди на висоті. Працює стабільно, без проблем. Корпус, правда, IP20, треба враховувати для установки в шафу. Але для своїх задач норм
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 22BA8P0N114 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |